Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardField [50+ slotów][Survival+RolePlay] Dziś otwarcie !


MCkapiw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logohardfieldkopia.png

minecraft.png

 

Survival

15.gif Nazwa serwera: HardField

15.gif IP serwera:Już niedługo ;)

15.gif Ilość Slotów: 50, jeżeli będzie grać dużo osób może być więcej jeszcze dziś :)

15.gif Typ serwera: Survival

15.gif PvP: Włączone poza spawn'em

15.gif Zwierzęta: Włączone

15.gif Potwory: Włączone

15.gif Premium: Premium and non-Premium

15.gif Piekło: Włączone

15.gif Team Serwera: kapiw, Waazka, BigPorkchop

15.gifStatus serwera: Trwają prace

 

 

Server posiada także własne FORUM !

Także podamy je dopiero po włączeniu server'a

 

 

Pare powodów dlaczego warto u nas grać:

 

#1 Brak lagów !

 

#2 Precyzyjnie dobrane i spolszczone pluginy !

 

#3 Ogarnięta i miła administracja !

 

#4 Server chodzi 24h na dobe !

card.png

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chcemy full survivala ! :D

 

Kiedy start?

Start dzisiaj, nie wiemy jeszcze dokładnie o której, narazie czekamy na wasze opinie jaki ma być server :)

card.png

Opublikowano

Ja bym chciał żeby serwer był survival z pracami i ew. adminshopem, można by zrobić warp na targowisko ( duuże ) gdzie gracze będą wystawiać swoje itemki, najlepiej bez lwc i najfajniej by było gdyby można było kupić działke, lecz nie dla 1 osoby, 3 minimum, takie... mini frakcje ;)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ok Survival wygrał ale jest kilka pytań :

 

* Czy chcecie LWC ?

* Chcecie mieć do dyspozycji 1 home albo chociaż komendę /spawn ?

* Chcecie Plugin na prace Jobs ?

* Chcecie oddzielną mapę surowcową ?

 

Jako administracja jesteśmy temu przeciwni i chcemy 100% survival ale dam wam

wolną rękę i to wy zdecydujecie ;)

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

"Ok Survival wygrał ale jest kilka pytań :

 

* Czy chcecie LWC ?

* Chcecie mieć do dyspozycji 1 home albo chociaż komendę /spawn ?

* Chcecie Plugin na prace Jobs ?

* Chcecie oddzielną mapę surowcową ?

 

Jako administracja jesteśmy temu przeciwni i chcemy 100% survival ale dam wam

wolną rękę i to wy zdecydujecie ;)"

 

Ja chcę plugin jobs, i komende /home, oddzielna mapke nie chce no i brak lwc ;)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Mówiąc szczerze też jestem za Jobs bo za prace dostajemy małą grupkę pieniędzy za którą można by rozwinąć Handel itemami :)

ALE BEZ ŻADNYCH ADMINSHOPÓW :)

Co do /home to też może być ale tylko jeden :)

LWC nie będzie to już postanowione :)

 

Podsumowując :

 

# Jeden /home

# Spawn lub jeden warp do "/warp wymiana" gdzie gracze kupowali by od siebie itemki ale nie na podstawie

chestshopów lecz z ręki do ręki :P

# I plugin Jobs bo troszkę zarobić :)

 

Odpowiada ?

 

@Edit Kapiw jesteś jeszcze w domu ? Jak tak to wgraj na szybko MinecraftViewer :P

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Umiem zbudować maszynę z Redstona w której dwójka graczy po 2 stronach wrzuca itemy i w ten sposób nie da się oszukać :D

Ja jeszcze przedzwonie do kapiwa i zaczynam wgrywać pluginy + konfiguracja :)

Teraz już mówię że start raczej się nie opóźni ale nic nie obiecuję :)

Wiemy jedno wystartujemy na pewno dziś :)

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

No to powodzenia, na pewno zagram z kilkoma kumplami ;)

I jeszcze jedno pytanie... Będzie white lista? ( ja jestem na nie )

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Poruszyłem dziś ten temat i postanowiliśmy nie włączać WhiteListy na samym początku :)

Włączymy ją wtedy kiedy sytuacja wymknie się z pod kontroli :) Mówię tutaj o dzieciach neo, griferach itp...

Przed chwilą wpadł mi do głowy pomysł żeby wprowadzić system poleceń, działało by to na podstawie

systemu z MPC czyli :

 

Każda osoba która poleci nasz serwer 10 osobą ale nie chodzi tutaj o "Cześć maciek polecam ci serwer Hard-Field"

tylko o to że to 10 osób będą musiały na serwerze GRAĆ powtarzam nie ZAGRAĆ tylko GRAĆ i aktywnie brać udział w

wydarzeniach społecznych Hard-Field :) Za każde 10 sprowadzonych ludzi na serwer osoba dostanie Vip'a na 15 dni

a każda osoba z tych 10 ustaloną sumę pieniędzy ;)

 

@UP Oczywiście wiem o ty :)

Ale chcemy to urozmaicić ale jak sam widzisz w nazwie jest Srvival + RoleyPlay(coś jak prawdziwe życie)

I nie chcemy żeby wam się za szybko serwer nie znudził :)

 

@Edit Kapiw się na wszystko zgodził :) Ja się zabieram do pracy.

Aha i nie mam żadnego kontaktu z naszym WebMasterem od forum także nie wiem czy forum dziś wystartuje : - C

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Ja proponuje zamiast jobsów dodać mining skill swords skill itp najlepiej sposzczone;D

Tam można używać chyba super breakera ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...